Перепади напруги в мережі - нормальне явище, досить звичне і зрозуміле. Зазвичай коливання відбуваються плавно, а наша побутова техніка і електронні прилади, як запевняють виробники, підготовлені до таких змін: допустимий діапазон напруги для безперебійної роботи приладів - 198-242 В. Тому на перший погляд проблеми немає. Виникає вона, коли перепади напруги виходять за межі допустимого діапазону або відбуваються різко, зростаючи до граничних значень і тут же падаючи.

До одного з параметрів, за якими вибираються ДБЖ, є форма кривої, що відображає якість напруги переданого приладів. В ідеальних умовах вона являє собою правильну синусоїду без перешкод, стрибків і переривань. Упевнитися в якості результуючого напруги в ДБЖ можна за допомогою тестуючих пристроїв - осцилографів. Ця характеристика безпосередньо впливає на якість роботи і термін служби електроприладів.

Вибір джерела безперебійного живлення є важливим кроком на шляху забезпечення безвідмовної роботи техніки та обладнання будинку або на виробництві. Якої потужності вибрати ДБЖ? Off-line або On-line? Який час автономної роботи може забезпечити ДБЖ і який виробник надійніше? На ці та інші питання, Ви можете знайти відповіді в даній статті.

Перед придбанням стабілізатора напруги, варто визначитися, яка ж модель Вам необхідна. Однофазний або трифазний? Релейний або тиристорний? З точністю стабілізації 1% або вистачить і 5%? Звичайно ж, надійніше буде звернутися до фахівців, які вже, володіючи теоретичними і практичними навичками, запропонують Вам стабілізатор, максимально відповідний для Вашого обладнання. Але і самому розібратися в деяких основних поняттях, зайвим не буде.

Досить актуальним питанням для жителів приватних будинків і квартир є проблема з напругою мережі. Причинами нестабільної напруги (як завищеного так і заниженого) є неефективне планування ліній електропередач, некероване зростання кількості споживачів, низька якість обслуговування мереж і їх природний знос. Установка стабілізаторів напруги, є одним із способів забезпечити якісну, безпечну і тривалу роботу всіх електроприладів.

Акумуляторні батареї, фактично є витратним матеріалом в системах автономного енергопостачання. Від того, якої якості Ви виберете акумулятор, залежить наскільки надійно і продуктивно працюватиме вся система. Тип і ємність акумуляторних батарей слід вибирати виходячи з поставлених завдань і характеру подальшого використання накопиченої ними енергії.

ТЕК АКТИВ

Поставки і обслуговування електрообладнання побутового та промислового призначення з доставкою по всій Україні.

Наші контакти

Пн - Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 17:00
© 2010-2024 © Інтернет-магазин електрообладнання - Тек Актив: стабілізатори напруги, ДБЖ, акумуляторні батареї. Усі права захищено.