На сьогодні продаж акумуляторних батарей користується особливим попитом, так як ні одна сонячна батарея не зможе працювати без цього елемента, здатного накопичувати енергію. Але перш ніж купити батарею, необхідно розглянути типи акумуляторних батарей і серед них вибрати найкращий. Купуючи акумулятор, необхідно враховувати такі нюанси:

 • Вартість акумулятора;
 • Бажаний термін експлуатації;
 • Умови, які будуть забезпечувати вологість, температуру та інші не менш значні характеристики.

З огляду на саме ці критерії, можна вибрати справді якісну акумуляторну батарею.
Всі промислові акумуляторні батареї, які досить часто використовуються безпосередньо для сонячної батареї, діляться на кілька типів. Кожен з них має свої переваги і деякі недоліки.

Аккумулятор AGM

До основних типів акумуляторів, призначених для сонячних батарей, можна віднести:

Природно, вибір акумулятора в більшості випадків грунтується на критеріях, яких дотримується покупець для його придбання безпосередньо для сонячної батареї.

Переваги акумуляторів AGM

Широко Розповсюдження з необслуговуваніх акумуляторів типу VRLA, є акумулятори віконані за технологією AGM. Їх Основна особлівість Полягає в вікорістанні спеціального пористого сепаратора, просоченням електролітом. Завдяк такій конструкції забезпечується правильна циркуляція газів Всередині акумулятора а такоже ряд перевага:

 • Герметична конструкція дає можливість експлуатувати акумулятор практично в будь-якому положенні (крім догори дном);
 • Менше внутрішній опір (у порівнянні з гелевими), що допускає витримувати великі розрядні струми;
 • Підвищена вібростійкість і стабільна робота при низьких температурах.

Аккумулятор Leoch (AGM)

Компанія Тек Актив здійснює поставки акумуляторних батарей типу AGM декількох виробників:

Акумулятори Leoch - мають високу якість і надійність. Призначені для роботи з джерелами безперебійного живлення, в системах охорони і безпеки, промислових об'єктах широкого призначення. Випускаються на напругу 12 В і 6 В.

Leoch DJM 12100 - акумуляторна батарея 12 В, 100 Ач;

Leoch DJM 12150 - акумуляторна батарея 12 В, 150 Ач;

Leoch DJM 6200 - акумуляторна батарея 6 В, 200 Ач.

Аккумулятор Challenger (AGM)

Акумулятори Challenger - акумуляторні батареї високої якості за прийнятною ціною. Дуже добре підходять для експлуатації в системах зв'язку і безпеки, джерелах безперебійного живлення і системах автономного енергопостачання.

Challenger A12-100 - акумуляторна батарея 12 В, 100 Ач;

Challenger A12-150 - акумуляторна батарея 12 В, 150 Ач;

Challenger A12-200 - акумуляторна батарея 12 В, 200 Ач.

Переваги гелевих акумуляторів

Хоч на сьогодні різновидів акумуляторів існує велика кількість, в більшості випадків використовують саме гелеві акумулятори. Популярність цих накопичувальних елементів досягається за рахунок таких переваг:

 • Доступна ціна. Якщо порівнювати гелевий акумулятор з іншим типом, то вона порівняно невисока. Тому охочим придбати якісний товар за прийнятною ціною, необхідно звернути увагу саме на гелевий акумулятор;
 • Термін експлуатації такого акумулятора триваліше в порівнянні з іншими типами і досягає 10-12 років в буферному режимі або в середньому 700-800 циклів заряд-розряд;
 • Цей тип акумулятора має найвищі якостями і у нього є унікальна можливість до самозарядка. Саме ця можливість дозволяє економити ресурс акумулятора;
 • Гелевий акумулятор є хорошим рішенням для застосування в погано вентильованих приміщеннях і там де знаходяться люди, так як він не виділяє газів і абсолютно безпечний. В даному випадку це найоптимальніший варіант;
 • Забезпечує безперебійну роботу навіть при високій вологості.

Гелевый аккумулятор Luxeon

У нашому інтернет магазині, представлені гелеві акумулятори відразу декількох виробників:

Акумулятори Luxeon - іменитий бренд, відомий всім своїм широким асортиментом на ринку стабілізаторів напруги та джерел безперебійного живлення. Ці акумуляторні батареї стійкі до циклічного режиму експлуатації з низьким газовиділенням завдяки внутрішній рекомбінації газів.

Luxeon LX12-100G - Гелева акумуляторна батарея 12 В, 100 Ач;

Luxeon LX12-200G - Гелева акумуляторна батарея 12 В, 200 Ач;

Гелевый аккумулятор Challenger

АКБ Challenger - високоякісні герметичні акумуляторні батареї типу VRLA, що володіють відмінними технічними характеристиками і кращою ціною в своєму класі. Застосовуються в джерелах безперебійного живлення, системах безпеки, медицині, системах зв'язку, в альтернативній енергетиці (сонячні панелі, вітрогенератори).

Challenger G12-100 - Гелева акумуляторна батарея 12 В, 100 Ач;

Challenger G12-150 - Гелева акумуляторна батарея 12 В, 150 Ач;

Challenger G12-200 - Гелева акумуляторна батарея 12 В, 200 Ач;

Звернувшись до фахівців компанії Тек Актив ви зможете придбати необхідні акумуляторні батареї за доступною ціною і з найвищою якістю.

0.5(1)

ТЕК АКТИВ

Поставки і обслуговування електрообладнання побутового та промислового призначення з доставкою по всій Україні.

Наші контакти

Пн - Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 17:00
© 2010-2023 © Інтернет-магазин електрообладнання - Тек Актив: стабілізатори напруги, ДБЖ, акумуляторні батареї. Усі права захищено.