Стабілізатори напруги

Перепади напруги в мережі - нормальне явище, досить звичне і зрозуміле. Зазвичай коливання відбуваються плавно, а наша побутова техніка і електронні прилади, як запевняють виробники, підготовлені до таких змін: допустимий діапазон напруги для безперебійної роботи приладів - 198-242 В. Тому на перший погляд проблеми немає. Виникає вона, коли перепади напруги виходять за межі допустимого діапазону або відбуваються різко, зростаючи до граничних значень і тут же падаючи.

Перед придбанням стабілізатора напруги, варто визначитися, яка ж модель Вам необхідна. Однофазний або трифазний? Релейний або тиристорний? З точністю стабілізації 1% або вистачить і 5%? Звичайно ж, надійніше буде звернутися до фахівців, які вже, володіючи теоретичними і практичними навичками, запропонують Вам стабілізатор, максимально відповідний для Вашого обладнання. Але і самому розібратися в деяких основних поняттях, зайвим не буде.

ТЕК АКТИВ

Поставки і обслуговування електрообладнання побутового та промислового призначення з доставкою по всій Україні.

Наші контакти

Пн - Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 17:00
© 2010-2023 © Інтернет-магазин електрообладнання - Тек Актив: стабілізатори напруги, ДБЖ, акумуляторні батареї. Усі права захищено.