Перепади і скачки напруги можуть стати причиною виходу з ладу блоку живлення комп'ютера, компресора холодильника, пральної машини і інших електроприладів. Тому важливо вчасно помітити початок коливань напруги в мережі і вимкнути всі прилади з розеток.

Ознаки виникнення перепадів і стрибків напруги в мережі:

blog6 1

 • Збої в роботі електроприладів;
 • Зміна яскравості домашнього освітлення;
 • Часте перегорання лампочок;
 • Незвичне гудіння холодильника;
 • Серйозні перебої комп'ютера, телевізора та інших електроприладів.

Причини виникнення перепадів і стрибків напруги в мережі:

 • Неправильно підключений дріт на загальному електрощитку;
 • Збільшення навантаження на мережу, пов'язане з появою в будинку нових електроприладів;
 • Перегрів контактів в електрощитку (відбувається, коли контакти погано підібгані);
 • Стара електропроводка, не розрахована на великі навантаження;
 • Робота зварювальних апаратів, верстатів і інших потужних споживачів електроенергії в сусідній квартирі / будинку;
 • Аварія на електростанції, розрив лінії електромережі;
 • Погодні умови (сильні пориви вітру, гроза, град).

Способи захисту від перепадів і стрибків напруги:

Мережевий фільтр

Мінімальний захист від незначних перепадів напруги забезпечить мережевий фільтр. Якщо ж у вашому будинку спостерігаються постійні коливання в мережі або скачки напруги, то краще вибрати інші більш потужні прилади.

Реле напруги

Реле контролю напруги

Цей пристрій має свої переваги. Воно відключає електроприлади під час стрибка напруги, а потім, коли напруга стабілізується, включає їх. Крім того, воно невелике і може бути представлено як у вигляді блоку захисту, що монтується в електрощиток, так і у вигляді подовжувача з гніздами для розеток і датчиком рівня напруги в мережі.
Якщо ви плануєте монтувати реле в щиток, то попередньо розрахуйте потужність всіх споживачів, які будуть підключені до нього. Якщо віддасте перевагу реле-подовжувача, то ніяких підрахунків робити не потрібно: більше, ніж це можливо, приладів ви не підключите, так як кількість розеток обмежена.

 

 

Стабілізатор напруги

Відрізняється надійністю і універсальністю. З цим пристроєм ви забудете про проблеми, пов'язані з перепадами і стрибками напруги: що б не відбувалося в мережі, стабілізатор забезпечує нормальне напруга 220 В підключеним до нього приладів. Крім того, відключення приладів під час стрибків напруги в цьому випадку відбуватися не буде.

синусоїда

Найкраще з цим завдланням впорається електронний стабілізатор напруги. Завдяки мікропроцесорній системі управління забезпечується висока швидкість спрацьовування стабілізатора, що виключає можливість виходу з ладу обладнання навіть при різких скачках напруги. Висока точність даних стабілізаторів забезпечує надійний захист як побутового так і чутливого лабораторного або серверного обладнання, що продовжить термін його експлуатації.

Джерело безперебійного живлення

Особливо необхідний для забезпечення захисту вашого комп'ютера і дорогої техніки. Завдяки вбудованому акумулятору, цей пристрій продовжує подавати необхідне електрична напруга підключеному приладу, навіть у випадку розриву електромережі, припинення електропостачання домашньої мережі від зовнішнього джерела або при скачках напруги до неприпустимих значень.
Знижена напруга

Придивіться до роботи електронних приладів. Якщо Ви спостерігаєте якісь збої, то краще відразу вжити заходів щодо захисту вашої техніки від перепадів і стрибків напруги в мережі і звернутися до фахівців.

0.0(0)

ТЕК АКТИВ

Поставки і обслуговування електрообладнання побутового та промислового призначення з доставкою по всій Україні.

Наші контакти

Пн - Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 17:00
© 2010-2023 © Інтернет-магазин електрообладнання - Тек Актив: стабілізатори напруги, ДБЖ, акумуляторні батареї. Усі права захищено.