Image

Спеціалісти нашої компанії з 2010-го року займаються вирішенням проблем з електропостачанням, використовуючи передові рішення в цій галузі та керуючись не тільки теоретичним, а й практичним досвідом.

Основним напрямом діяльності компанії “Тек Актив” є продаж та встановлення стабілізаторів напруги, джерел безперебійного живлення, бензинових та дизельних генераторів та супутніх товарів. Їх монтаж та подальше гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наша продукція користується попитом як у власників приватних будинків та квартир, так і в офісах, виробничих та медичних установах.

Основними перевагами пропонованої продукції є висока якість, надійність, довговічність, безпека, простота в експлуатації та максимальна пристосованість до наших електричних мереж.

Кваліфіковані спеціалісти нашої компанії завжди готові відповісти на будь-які Ваші питання, допоможуть визначитися з вибором обладнання під конкретні цілі, а також проведуть якісний монтаж та сервісне обслуговування.

12
Років на ринку України
750+
Виконаних проектів
3000+
Задоволених клієнтів
40000+
кВт сумарна потужність об'єктів

Переваги роботи з нами

Ми пропонуємо широкий асортимент сучасного електрообладнання від вітчизняних та зарубіжних виробників, якість та надійність яких відповідає найвищим вимогам та постійно вдосконалюється;
На все, куплене в нашому магазині, обладнання надається офіційна гарантія. Також, при необхідності, ми забезпечуємо монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне обслуговування;
Основним пріоритетом діяльності нашої компанії є якість, надійність і безвідмовність у роботі електрообладнання, що поставляється нами, тому ми пропонуємо тільки ті товари, які добре себе зарекомендували працюючи як у побутових так і промислових умовах;
Наші співробітники мають технічну освіту і завжди готові допомогти правильно підібрати обладнання для вирішення поставлених задач;
Ми цінуємо своїх клієнтів і завжди готові йти на зустріч, щоб Ви залишилися задоволені покупкою.
Задоволений клієнт – найкращий показник якісної роботи!

Галерея

Приклади змонтованих систем стабілізації напруги та автономного електропостачання.
0.0(0)

ТЕК АКТИВ

Поставки і обслуговування електрообладнання побутового та промислового призначення з доставкою по всій Україні.

Наші контакти

Пн - Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 17:00
© 2010-2024 © Інтернет-магазин електрообладнання - Тек Актив: стабілізатори напруги, ДБЖ, акумуляторні батареї. Усі права захищено.