Cтабілізатори напруги
Пристрої, за допомогою яких здійснюється підтримка вихідної напруги в заданих межах при зміні вхідної напруги електричної мережі, називаються стабілізаторами або нормалізатори напруги. Призначені для захисту електричного обладнання, пристроїв та приладів від коливань напруги в мережі і короткого замикання. Застосовуються в промисловості, сільському господарстві і побуті. Стрибки напруги в ту або іншу сторону негативно позначаються на роботі багатьох виробів, що призводить до їх несправності і навіть до виходу з ладу. Відхилення напруги живлення електротехнічних виробів не повинно перевищувати величини, зазначеної в паспорті на конкретний виріб. Для більшості обладнання та приладів необхідно дотримання наступного умови - точність напруги, що подається, тому що його потужність безпосередньо залежить від цього показника. У таких випадках без стабілізатора напруги не обійтися.
Види стабілізаторів напруги
Стабілізатори напруги мають найрізноманітніші конструкції, в яких виражаються їх основні характеристики і принцип дії. Класифікуються вони за такими ознаками:
- кількості фаз (однофазні і трифазний);
- принципом роботи (електродинамічні, сімісторних, тиристорні, релейні, ферорезонансні, інверторні і т.д.);
- типу підключення (стаціонарні, переносні);
- діапазону коливання напруги (широкий, вузький, підвищеної точності);
- потужності (від декількох сотень ват до декількох мегават);
точності в%; - швидкодії в мс.
Компанія Тек Актив пропонує широкий модельний ряд електронних стабілізаторів напруги українського виробництва за вигідними цінами. Вони мають коефіцієнт корисної дії 98% і є в даний час найбільш надійними і затребуваними на ринку аналогічної продукції. Характеризуються такими перевагами:
- компактністю і невеликою вагою;
- не змінюють вихідну форму напруги;
не допускають збоїв в момент пуску обладнання, пристроїв та приладів, а також при виникненні перевантажень і інших аномальних явищ в ел. мережі; - високим рівнем швидкодії;
- не виробляють шум в процесі перемикання ступенів;
- не потребують тих. обслуговуванні в процесі роботи;
- легкістю монтажу;
- тривалим терміном експлуатації.
Пристрій і принцип дії електронних стабілізаторів напруги
Виріб складається з наступних основних частин:
- автотрансформатора;
- ключів силових (сімісторов або тиристорів);
- контролера.
Принцип роботи симісторних (тиристорних) моделей полягає в ступінчастому зміні напруги і від кількості ступенів залежить точність стабілізації напруги в обраному діапазоні. Чим більше ступенів і менше крок регулювання, тим точніше сімісторний стабілізатор напруги. На нормальне і безперебійне функціонування ніяк не вплинуть ні стрибкоподібне підвищення навантаження, ні її максимальна величина. Точність таких пристроїв залежить від кількості ключів і може становити від 1 до 8%.
Купити стабілізатор напруги в Україні, з доставкою будь-яким зручним для Вас способом, можна прямо на сайті Тек Актив. При необхідності, наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть з вибором відповідної моделі.