Який стабілізатор напруги краще вибрати для будинку?

Сьогодні стабілізатори напруги є невід'ємним приладом кожного житлового будинку або квартири. Їх необхідність і затребуваність полягають в надійному захисті всіх побутових приладів, що використовуються в повсякденності. З огляду на ступінь зношеності електромереж, стабілізатор напруги є надійним помічником у збереженні матеріальних цінностей. Відомо, що через різкого стрибка напруги може постраждати будь-яка техніка. Тому для надійної і стабільної роботи побутової техніки, комп'ютерів, відео і аудіотехніки необхідно використовувати стабілізатор. Можна навести незліченну кількість прикладів, коли через перепад напруги виходили з ладу телевізори, холодильники, пральні машини, персональні комп'ютери й інша дорога техніка. Щоб цього уникнути, рекомендуємо купити стабілізатори напруги в інтернет-магазині компанії Тек Актив.

Компанія Тек Актив пропонує Вашій увазі широкий асортимент стабілізаторів напруги, які гарантують ефективність в будь-якій сфері його застосування, як в побуті, так і на виробництві.

Лідируючі позиції в області якості і надійності, займають тиристорні стабілізатори напруги серії СНОПТ виробництва ПП Прочан. Стабілізатори напруги однофазні підвищеної точності можна підключати в мережу з напругою в 220 Вольт, частота в якій не перевищує 50 Герц. СНОПТ - це самостійне і швидкодіючий пристрій, абсолютно не потребує догляду або подальшого обслуговування. Всі моделі захищають від заниженої напруги, перенапруги, захищають від перевантажень і коротких замикань.

До найбільш затребуваним, на сьогоднішній день, моделей належать:

Стабилизатор напряжения Awattom СНОПТ

СНОПТ 5,5 - Номінальна потужність 5,5 кВА (Автоматичний вимикач 25 А)

СНОПТ 7,0 - Номінальна потужність 7,0 кВА (Автоматичний вимикач 32 А)

СНОПТ 8,8 - Номінальна потужність 8,8 кВА (Автоматичний вимикач 40 А)

СНОПТ 11,0 - Номінальна потужність 11,0 кВА (Автоматичний вимикач 50 А)

СНОПТ 13,8 - Номінальна потужність 13,8 кВА (Автоматичний вимикач 63 А)

Технічні характеристики:
Тип стабілізатора - тиристорний
Діапазон вхідної напруги - 136 ÷ 278 В
Вихідна напруга - 220 В ± 2,5%
Монтаж - на підлозі, настінний
Гарантія - 3 роки

Стабилизатор напряжения Awattom СНТПТ

Для приватних будинків, які живляться від мережі з напругою 380 В, встановлюються - трифазні стабілізатори серії СНТПТ. По суті це три однофазних стабілізатора розміщених в одному або ж в різних корпусах. Для захисту трифазного навантаження, все три стабілізатора можна об'єднати блоком синхронізації, який в разі виникнення аварійної ситуації на одній з фаз, повністю відключить навантаження.

Завдяки широкій лінійці потужностей, Ви можете підібрати стабілізатор, як для невеликої квартири, так і для 2-3 поверхового котеджу. Всі стабілізатори цієї серії працюють повністю в автоматичному режимі. Як то кажуть "Поставив і забув!".

Стабилизатор напряжения Awattom СНОПТ

До основних переваг стабілізаторів напруги серії СНОПТ відноситься:

  • Наявність пристрою захисного відключення для захисту людини від прямого контакту з оголеною проводкою, запобігання загоряння в разі пошкодження ізоляції, пробою або зносу;
  • Забезпечення захисту техніки від критично високого або низької напруги;
  • Підлягають встановленню в будинку, квартирі, офісі, а також працюють на будь-який тип навантаження, в тому числі для зварювального устаткування і електричних двигунів;
  • При виробництві пристроїв використовуються деталі українських і зарубіжних виробників.

Стабілізатори напруги серії СНОПТ легкі в експлуатації. Вони складаються з автотрасформатора, електронних ключів (сімісторов або тиристорів), мікропроцесора і системи управління з цифровою і світлодіодним індикацією, за допомогою якої Ви можете контролювати стан всіляких параметрів.

Як вибрати стабілізатор напруги для квартири?

Стабілізатор напруги вибирається по потужності. Щоб її обчислити, необхідно запросити фахівця, який зможе оцінити загальну потужність, що припадає на проводку. Залежно від отриманих параметрів, слід вибирати пристрій з тим урахуванням, що його максимальна потужність перевищує нормативний отриманий показник на 10-15%. Сьогодні існує безліч різних стабілізаторів для житлових будинків і квартир, однак фахівці-електрики рекомендують зупиняти свій вибір на симісторних (тиристорних) стабілізаторах.

Даний вид пристроїв сьогодні є найбільш надійним за рахунок наявності у вузлі спеціальних електронних ключів - сімісторов. На відміну від своїх аналогів, цей тип стабілізатора має низку ключових переваг. Коефіцієнт корисної дії сімісторного стабілізатора прирівнюється до 98%. Крім того, він ефективно працює в діапазоні потужності від 500 Вт до 120 кВт і більше, відрізняється високою функціональністю, довговічністю, відсутністю шумів при роботі, прекрасним співвідношенням ціни і якості, а термін його експлуатації не залежить від типу навантаження завдяки відсутності рухомих контактів при перемиканні комбінацій.

Вартість стабілізатора напруги даного виду безпосередньо залежить від класу точності. Чим він вищий, тим, відповідно, краще і дорожче. При цьому навіть якщо вибирати найкраще в своєму класі пристрій, воно буде по кишені кожному.

Стабилизатор напряжения Ампер

Навісні стабілізатори напруги - кращий вибір для квартири!

Перш ніж купити стабілізатор напруги, слід враховувати ряд важливих параметрів. Крім того, що пристрій має прекрасно справлятися з основним його призначенням - захищати приміщення і техніку від перепадів електрики, воно є частиною інтер'єру. Це означає, що апарат повинен мати невеликими розмірами, не створювати шуму, бути менш помітним. Тому найкращим варіантом в такому випадку буде настінний стабілізатор напруги.

Такі апарати мають спеціальним кріпленням, за допомогою якого проводиться простий монтаж на стіну в будь-який бажане місце, вони не видають шуму при роботі і не кидаються в очі. Крім того, вони мають спеціальним екраном, за допомогою якого можна отримувати необхідні дані по електромережі, контролюючи при цьому роботу пристрою.

Відмінними по співвідношенню "ціна-якість" в цій галузі, є сімісторних стабілізатори виробництва ПП "НВФ Елекс". Вони представлені трьома серіями:

  • Ампер (12 ступенів перемикання; точність 3,5 %)
  • Герц 16 (16 ступенів перемикання; точність 2,5 %)
  • Герц 36 (36 ступенів перемикання; точність 1 %)

Стабилизатор напряжения Ампер

Стабілізатор напруги Ампер 12-1/25 V2.0 (номінальна потужність 5,5 кВА)

Стабілізатор напруги Ампер 12-1/32 V2.0 (номінальна потужність 7,5 кВА)

Стабілізатор напруги Ампер 12-1/40 V2.0 (номінальна потужність 9,0 кВА)

Стабілізатор напруги Ампер 12-1/50 V2.0 (номінальна потужність 11,0 кВА)

Технічні характеристики:
Тип стабілізатора - сімісторний
Діапазон вхідної напруги - 120 ÷ 295 В
Вихідна напруга - 220 В ± 3,5%
Монтаж - настінний
Гарантія - 3 роки

Найбільш відповідною для експлуатації в квартирах, є серія "Ампер". Завдяки прийнятною ціною, сучасному дизайну, безвідмовної роботи і болеее ніж задовільним технічним характеристикам, вони користуються великою популярністю, серед бажаючих захистити свою техніку від стрибків напруги.

Купуючи стабілізатори в нашому інтернет-магазині, ви гарантовано забезпечуєте себе високим рівнем безпеки, безперебійної експлуатацією пристрою і мінімальним відсотком відмов. Кожна модель стабілізатора відповідає всім нормам і вимогам безпеки, має сучасні модифікаціями, тому може бути використана для різних цілей.

0.0(0)

ТЕК АКТИВ

Поставки і обслуговування електрообладнання побутового та промислового призначення з доставкою по всій Україні.

Наші контакти

Пн - Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 17:00
© 2010-2024 © Інтернет-магазин електрообладнання - Тек Актив: стабілізатори напруги, ДБЖ, акумуляторні батареї. Усі права захищено.