0.0(0)
Знятий з виробництва
Тип ДБЖ - On-line (Безперервної дії)
Кількість фаз (вхід/вихід) - 1/1
Потужність - 10 кВА / 7 кВт
Без Акумуляторних батарей


Переваги ДБЖ Luxeon UPS-10000LE :

 • Форма вихідного сигналу - Правильна синусоїда;
 • 100% захист від усіх видів кидків і перешкод в мережі;
 • Час переходу на роботу від АКБ - 0 мс;
 • Функція "холодного" старту;
 • RS232 інтерфейс;
 • Сучасний дизайн.

Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-10000LE з подвійним перетворенням, є надійною захистом від усіх проблем в електричній мережі, що допоможе забезпечити безперервну роботу техніки і вберегти її від поломок і виходу з ладу. Є джерелом вторинного харчування і відносяться до типу On-line. При роботі від акумуляторної батареї забезпечує синусоїдальну форму вихідної напруги, що для багатьох електротехнічних виробів є основним фактором їх працездатності.

ДБЖ Luxeon UPS-10000LE має функцію "холодного" старту, що дозволяє включити його від акумуляторних батарей при відсутності мережі і живити навантаження потужністю до 7 кВт. Мікропроцесорне управління ДБЖ забезпечує його надійність і точність в роботі, незалежно від параметрів вхідного напруги і частоти. Завдяки підключенню зовнішнього акумуляторного блоку, можна забезпечити тривалий час автономної роботи підключеного обладнання.

Застосовують для забезпечення резервним живленням абсолютно будь-якого електротехнічного обладнання, приладів і пристроїв, які не можуть працювати від напруги з модифікованою і зміненої синусоїдою і вимагають стабільного , лежачого у вузькому діапазоні, перешкодозахисного напруги 220 в c частотою 50 Гц. Це можуть бути комп'ютерні сервера, системи безпеки, медичне обладнання та техніка, а також електронні та побутові пристрої. Масово використовуються в офісах, приватному секторі і квартирах для електричного живлення газових котлів опалення, холодильного обладнання, кондиціонерів, пральних машин, телевізорів, а також освітлення.

Характеристики: ДБЖ Luxeon UPS-10000LE

Тип ДБЖ
On-line
Кількість фаз (вхід/вихід)
1/1
Повна потужність
10 кВА
Активна потужність
7 кВт
Діапазон вхідної напруги
140÷275 В
Посмотреть все характеристики

Тип ДБЖ
On-line
Кількість фаз (вхід/вихід)
1/1
Повна потужність
10 кВА
Активна потужність
7 кВт
Діапазон вхідної напруги
140÷275 В
Вихідна напруга
220 В ± 2 %
Напруга зовнішнього джерела (АКБ)
240 В (12 В х 20 шт.)
(поставляється окремо)
Максимальний струм заряду АКБ
14 А
Форма вихідного сигналу
Чиста синусоїда
Стабілізація напруги
Є
Індикація
Інформаційний LCD дисплей, світлодіоди
Охолодження
активне, вентилятор
Підключення до мережі
клемне підключення
Підключення до акумуляторної батареї
кабель до акумуляторної батареї
Підключення навантаження
клемне підключення
Габаритні розміри (ВхШхГ)
720х260х570 мм
Маса
38 кг
Гарантійний термін
24 міс.


Гарантия

На все товары, реализуемые в нашем магазине, предоставляется официальная гарантия в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит заполненный гарантийный талон производителя, или гарантийный талон нашего магазина.

Переглянуті товари
  ДБЖ Luxeon UPS-10000LE
  Під замовлення
  Тип ДБЖ - On-line (Безперервної дії)
  Кількість фаз (вхід/вихід) - 1/1
  Потужність - 10 кВА / 7 кВт
  Без Акумуляторних батарей

Інтернет-магазин електрообладнання Тек Актив

Основним напрямком діяльності компанії “Тек Актив” є продаж і встановлення стабілізаторів напруги, джерел безперебійного живлення, бензинових та дизельних генераторів та супутніх товарів. Їх монтаж і подальше гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Фахівці нашої компанії з 2010-го року займаються вирішенням проблем з електропостачанням, при цьому використовуючи передові рішення в цій галузі та керуючись не тільки теоретичним, а й практичним досвідом.
Наша продукція користується попитом як у власників приватних будинків та квартир, так і в офісах, виробничих та медичних установах.
Основними перевагами пропонованої продукції є висока якість, надійність, довговічність, безпека, простота в експлуатації та максимальна пристосованість до наших електричних мереж.
Кваліфіковані спеціалісти нашої компанії завжди готові відповісти на будь-які Ваші питання, допоможуть визначитися з вибором обладнання під конкретні цілі, а також проведуть якісний монтаж та сервісне обслуговування.

Допомога
у виборі обладнання
Швидка доставка
по всій Україні
Монтаж
та подальше обслуговування
Гарантія якості
від виробника

ТЕК АКТИВ

Поставки і обслуговування електрообладнання побутового та промислового призначення з доставкою по всій Україні.

Наші контакти

Пн - Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 17:00
© 2010-2024 © Інтернет-магазин електрообладнання - Тек Актив: стабілізатори напруги, ДБЖ, акумуляторні батареї. Усі права захищено.