0.0(0)
Під замовлення
Кількість фаз мережу / генератор - 1/1
Струм контакторів AC1 / AC3 ​​- 50/32 А
Гарантія - 24 міс.
Серія "ПРЕМІУМ"


Переваги контролера АВР Porto Franco 11-40МE :

  • АВР "Преміум" класу . Всі силові й сигнальні комплектуючі європейського виробництва;
  • Режим ДГУ, який дозволяє автоматизувати дизельні генератори (передбачає можливість напруження свічок перед запуском генератора);
  • 55 параметрів, що настроюються роботи контролера (контроль мережі, контроль генератора, запуск генератора, зовнішній акумулятор і т.д.);
  • Корпус і гермовводи для безпечного і надійного підключення силових і сигнальних проводів;
  • Зарядний пристрій для АКБ генератора;
  • Лічильник мотогодин;
  • Кнопка аварійної зупинки генератора;
  • Роз'єм для підключення до ПК;
  • Програмований вхід для використання з джерелом безперебійного живлення;
  • Журнал останні 1000 подій роботи контролера АВР.

Контролер автоматичного включення резерву АВР11-40МE компанії Порто Франко (Україна) призначений для підвищення надійності роботи системи електропостачання шляхом автоматичного підключення додаткового источни ка харчування в разі зникнення напруги в мережі або виходу параметрів мережі за допустимі межі. Призначений для експлуатації в однофазних мережах з однофазними електрогенераторами. В якості резервного джерела живлення може використовуватися однофазний бензиновий, газовий або дизельний генератор максимальною потужністю до 15 кВт.

Пристрій автоматичного введення резерву АВР Porto Franco 11-40МE виконано в металевому корпусі навісного виконання . На лицьовій панелі контролера розташовані світлодіоди індикації і кнопки управління параметрами контролера, а також червона кнопка аварійної зупинки генератора. Знизу корпуса встановлені гермовводи для підключення силових проводів і проводів управління генератором. Завдяки наявності зарядного пристрою здійснюється компенсація саморозряду зовнішнього акумулятора. Індикація і LED дисплей дозволяють здійснювати контроль за режимами роботи виробу, параметрами режиму програмування і помилками, що сигналізують про аварійні ситуації. Ви можете керувати соленоидом електрогенератора (6 режимів). У конструкції АВР є роз'єм приєднання до ПК для віддаленого управління генераторної установкою. Пристрій забезпечений вбудованим лічильником мотогодин. Контролер АВР надійно працює в інтервалі температур -20 ... + 50 0С.

Характеристики: АВР Porto Franco 11-40ME

Кількість фаз мережа/генератор
1/1
Потужність контакторів
15 кВт
Струм контакторів AC1 / AC3
50/32 А
Діапазон вхідної частоти
45÷65 Гц
Діапазон вхідної напруги
90÷275 В
Посмотреть все характеристики

Кількість фаз мережа/генератор
1/1
Потужність контакторів
15 кВт
Струм контакторів AC1 / AC3
50/32 А
Діапазон вхідної частоти
45÷65 Гц
Діапазон вхідної напруги
90÷275 В
Напруга заряду
13,6÷13,8 В
Максимальний струм заряду АКБ
1,8 А ±5 %
Механічне блокування контакторів
Є
Клавіатура / Дисплей
Є
Режим «Економ»
Є
Пам'ять подій
Є
Підключення до ПК
Є
Змінні параметри роботи
55 (Загальні, зовнішній акумулятор, контроль мережі, контроль генератора, запуск генератора і т.д.)
Комплектуючі
Європа
Ступінь захисту
IP 30
Робоча температура навколишнього середовища
от -20 до +50 °C
Габаритні розміри (ВхШхГ)
435х335х125 мм
Маса
11 кг
Гарантійний термін
24 міс.


Гарантия

На все товары, реализуемые в нашем магазине, предоставляется официальная гарантия в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара на нашем сайте. Подтверждением гарантийных обязательств служит заполненный гарантийный талон производителя, или гарантийный талон нашего магазина.

Переглянуті товари

Інтернет-магазин електрообладнання Тек Актив

Основним напрямком діяльності компанії “Тек Актив” є продаж і встановлення стабілізаторів напруги, джерел безперебійного живлення, бензинових та дизельних генераторів та супутніх товарів. Їх монтаж і подальше гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Фахівці нашої компанії з 2010-го року займаються вирішенням проблем з електропостачанням, при цьому використовуючи передові рішення в цій галузі та керуючись не тільки теоретичним, а й практичним досвідом.
Наша продукція користується попитом як у власників приватних будинків та квартир, так і в офісах, виробничих та медичних установах.
Основними перевагами пропонованої продукції є висока якість, надійність, довговічність, безпека, простота в експлуатації та максимальна пристосованість до наших електричних мереж.
Кваліфіковані спеціалісти нашої компанії завжди готові відповісти на будь-які Ваші питання, допоможуть визначитися з вибором обладнання під конкретні цілі, а також проведуть якісний монтаж та сервісне обслуговування.

Допомога
у виборі обладнання
Швидка доставка
по всій Україні
Монтаж
та подальше обслуговування
Гарантія якості
від виробника

ТЕК АКТИВ

Поставки і обслуговування електрообладнання побутового та промислового призначення з доставкою по всій Україні.

Наші контакти

Пн - Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 17:00
© 2010-2024 © Інтернет-магазин електрообладнання - Тек Актив: стабілізатори напруги, ДБЖ, акумуляторні батареї. Усі права захищено.